Sukcesy młodzików i juniorów. Kadra Mazowsza w Wołominie.

Awans do I ligi wywalczył zespół młodzików prowadzony przez trenera Adama Sowę. W turnieju rozgrywanym w Wołominie w dniach 26-27 października zawodnicy MUKS „Huragan” Wołomin odnieśli cenne zwycięstwa z UMKS MOS Wola Warszawa 2:0 (25:12, 25:7), KS Metrem II Warszawa (2:0), zespołem KPS Siedlce 2:0 (25:19, 25:9) oraz UKS Polonezem Wyszków. Jedyną porażkę nasz zespół zanotował z pierwszą drużyną Metra, która jednak nie przeszkodziła w pewnym awansie do wyższej klasy rozgrywkowej.

Poza pierwszym zespołem młodzika w rozgrywkach bierze udział również drugi zespół złożony z zawodników z rocznika 2003/2004 występujący w IV lidze. 26 października nasi chłopcy zagrali bardzo nerwowo i niestety przegrali mecz z Plas Warszawa oraz wygrali z Dębiną Nieporęt zajmując tym samym II miejsce w grupie. Niestety do ligi wyższej awansował zespół z I miejsca czyli Plas Warszawa, któremu gratulujemy. Skład zespołu: Karol Januszko (kapitan), Konrad Kamiński, Szymon Zawadzki, Konrad Łapiński, Wojciech Prokop i libero Hubert Kokosza oraz 6-klasiści Jakub Matusik i II libero Bartek Nejman. Wspomagali ich Piotr Jodda i młodsi Marcin Ciok oraz Adam Michalczuk. Trener: Mariusz Stępczyński.

Juniorzy podtrzymali serię zwycięstw. W czwartym meczu tego sezonu podejmowaliśmy drużynę Macovii Maków Mazowiecki i wygraliśmy 3:0 (22, 22, 22). Skład zespołu: Krakówko, Czarkowski, Urmanowski, Jackiewicz, Zawadzki, Wiktoruk, Kopulski (l), Piątek, Golemba, Zdrodowski, Szulich. Trener: Tomasz Rosa. Następne spotkanie nasi juniorzy rozegrają w Wołominie 16 listopada z Camperem Wyszków.

W dniach 4-5 na sali Zespołu Szkół nr 5 w Wołominie odbędzie się zgrupowanie Kadry Mazowsza SOS roczników 2001, 2002,2003. Do naszej zaprzyjaźnionej szkoły przyjadą najlepsi wychowankowie SOS z Mazowsza a wśród nich będzie wielu naszych zawodników jak również trener rocznika 2003 Mariusz Stępczyński. Będzie to ostatnie zgrupowanie zawodników po którym po dziesięciu najlepszych z każdego rocznika weźmie w dniach 26-27 listopada udział w turnieju makroregionalnym w Białej Podlaskiej. Zawodnicy którzy się tam wyróżnią zostaną powołani do kadry makroregionalnej. Trzymamy mocno kciuki za naszych zawodników.