Młodzicy w I lidze!

Dobre wiadomości z Radomia! Nasi zawodnicy awansowali do pierwszej ligi młodzików. W turnieju drugiej ligi odnieśli cztery zwycięstwa oraz przegrali jeden mecz. – Bardzo cieszymy się z awansu do pierwszej ligi, ale musimy jeszcze dużo pracować nad poszczególnymi elementami gry, zwłaszcza nad przyjęciem zagrywki. Turniej w Radomiu był bardzo wyrównany i praktycznie losy awansu ważyły się do ostatnich gier. Przed nami prawie miesiąc przygotowań do kolejnego turnieju ligowego, w którym chcielibyśmy zająć miejsce gwarantujące utrzymanie w lidze. Kolejny turniej ligowy odbędzie się w dniach 25-26 listopada (gospodarz zawodów jeszcze nie jest znany). Rywalami naszego zespołu będą:
KS Metro Warszawa, UKS Plas Warszawa, UKS Polonez Wyszków, KPS Siedlce i UKS Trójka Kobyłka.

Skład MUKS Huragan: Krzysztof Nagraba, Marcin Ciok, Konrad Łapiński, Konrad Kamiński, Jakub Matusik, Jakub Mazur, Bartłomiej Nejman, Adam Michalczuk, Michał Grycz, Konrad Śliz, Wojciech Prokop, Szymon Zawadzki, Hubert Kokosza

Wyniki i klasyfikacja II ligi:
MUKS Huragan Wołomin – UKS Trójka Kobyłka 2:0
MUKS Huragan Wołomin – MKS MDK Warszawa 0:2
MUKS Huragan Wołomin – UKS Olimp Ostrołęka 2:0
MUKS Huragan Wołomin – RCS Czarni Radom 2:0
MUKS Huragan Wołomin – UKS Polonez II Wyszków 2:0

1. MUKS Huragan Wołomin
2. UKS Trójka Kobyłka
3. MKS MDK Warszawa
4. RCS Czarni Radom
5. UKS Olimp Ostrołęka
6. UKS Polonez II Wyszków

Swoje pierwsze ligowe zwycięstwo odniósł również nasz drugi zespół młodzików, który wystąpił w roli gospodarza V ligi. MUKS Huragan II pokonał warszawski UKS „G-8 Bielany i w turnieju zajął czwarte miejsce.