Mecz z Legią Warszawa już w najbliższą sobotę

W najbliższą sobotę 14 października o godzinie 19:00 zespół pod wodzą Trenera Tomasza Rosy zagra przed własną publicznością ( OSiR Huragan ul. Korsaka 4) z Legią Warszawa prowadzoną obecnie przez Daniela Kołodziejczyka, który w ubiegłym sezonie prowadził nasz zespół seniorski.

Będzie to niezwykle ważny mecz dla naszej ekipy, obecnie posiadamy 1 punkt wywalczony z Energą po zaciętym meczu na własnym parkiecie. Dobry rezultat sobotniego spotkania na pewno poprawi humory zarówno kibicom jak i zawodnikom i całemu sztabowi szkoleniowemu. Ostatnie trzy kolejki były trudne z punktu widzenia z jakimi drużynami się mierzyliśmy. Energa czy BAS Białystok to pretendenci do tytułu i awansu do zaplecza PlusLigi. AZS Olsztyn pokazał dobrą siatkówkę i także ulegliśmy 3:0.

Nie poddajemy się ! Walczymy do ostatniej piłki, zawodnicy liczą na głośny doping i tłumne przybycie na halę sportową Ośrodka Sportu i Rekreacji Huragan przy ul. Korsaka 4. Do zobaczenia na meczu z Legią w najbliższą sobotę o godzinie 19:00