Kadeci Huraganu rozpoczęli rozgrywki. Zwycięstwo w Mysiadle, porażka u siebie.

Pierwszy zespół kadetów zainaugurował rozgrywki ligowe z drużyną MUKS Krótka Mysiadło. 7 września wołomińscy zawodnicy wygrali na wyjeździe 3:0 (25:17, 25:19, 25:19). W składzie naszej drużyny zagrali: Karol Baran, Patryk Janczewski, Kacper Lipiński, Jan Cybulski, Robert Urmanowski, George Boubev, Marcin Kalenda, Jakub Szulich, Sebastian Zawadzki i Patryk Zdrodowski. W spotkaniu wystąpił każdy z zawodników dorzucając cegiełkę do zwycięstwa. Mimo w pełni satysfakcjonującego wyniku, drużyna nie zagrała na swoim najwyższym poziomie, ponieważ zespół dopadła epidemia i trener Mariusz Firszt nie miał do dyspozycji wszystkich graczy.

W niedzielę 9 września pierwszy zespół kadetów rozegrał swój drugi mecz ligowy z drużyną ŁKS Wrzos Międzyborów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 1:3 (25:20, 17:25, 20:25, 23:25). Niestety atut własnej sali wystarczył tylko do wygrania pierwszego seta. W dwóch kolejnych częściach gry szwankowało przyjecie piłki a co za tym idzie brak możliwości wyprowadzenia skutecznego ataku. Zawodnicy popełnili też mnóstwo prostych, niewymuszonych błędów. W 4 secie wydawało się, że wróciliśmy do gry i powalczymy o zwycięstwo w tie-breaku. Jednak dwa proste błędy przy stanie 23:23 pogrzebały nasze nadzieje. Skład drużyny: Karol Baran, Patryk Janczewski, Kacper Lipiński, Jan Cybulski, Robert Urmanowski, George Boubev, Marcin Kalenda, Jakub Szulich, Sebastian Zawadzki, Patryk Zdrodowski, Karol Ciok.

Poniżej galeria ze spotkania z ŁKS Wrzos Międzyborów.