3 punkty jadą do Wołomina

W ubiegłą sobotę Seniorzy MUKS Huragan Wołomin zdobyli 3 punkty wygrywając z Lesanem Halinów 1:3. Są to bardzo ważne punkty dla naszego zespołu mając na uwadze grę w play-off.

Komentarz Tomasza Rosy – I Trenera MUKS Huragan Wołomin.

Mecz, w którym było wiele podtekstów. W ubiegłym roku byłem trenerem zespołu z Halinowa i dwukrotnie wygraliśmy z Wołominem, teraz jako trener Huraganu jechałem po punkty do Lesana. Poza tym kilku zawodników naszej drużyny zmieniło Halinów na Wołomin, a dwóch z Wołomina przeszło do Halinowa. Po dwóch ostatnich kolejkach , gdzie byliśmy bardzo blisko zdobyczy punktowych jechaliśmy do rywala po 3 pkt. Pierwszy set zagraliśmy  koncertowo wygrywając 25:5, a rewelacyjnie zagrał B. Bujniak zagrywając 15 razy z rzędu. Drugi set pod kontrolą także wygrany, w trzecim przespalismy końcówkę seta prowadząc 4 punktami przegraliśmy. W czwartym secie pomimo przewagi gospodarzy wydarliśmy zwycięstwo. Mecz był dla nas bardzo ważny pod względem mentalnym, ale także istotny jeżeli chodzi o nasz cel, czyli walkę w play-off.

Bardzo duża pomoc ze strony kibiców, których w Halinowie było ok 6o osób. Wielkie podziękowania dla nich i liczymy, że w następnych spotkaniach ta liczba będzie rosła. Już dziś śmiało mogę stwierdzić, że w naszej grupie nikt nie ma lepszego klubu kibica.
Zapraszamy w sobotę na bardzo ważny mecz z zespołem UKS „Centrum”Augustów”, liczymy na wsparcie i głośny doping. Jak zwykle pokażemy charakter i zaangażowanie